PIELĘGNIARKA w opiece długoterminowej

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych w warunkach domowych u pacjenta
  • przygotowanie chorego i jego rodziny do samoopieki i samopielęgnacji
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej
Wymagania:
  • wykształcenie pielęgniarskie i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • wymagane kwalifikacje w postaci ukończonego kursu kwalifikacyjnego lub specjalizacji w dziedzinie opieki długoterminowej lub pielęgniarstwa: środowiskowego, rodzinnego, zachowawczego, środowiskowo-rodzinnego, pediatrycznego, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, geriatrycznego lub paliatywnego
  • 2 letnie doświadczenie w pracy w opiece w środowisku domowym, (w tym może być DPS).
Oferujemy:
  • atrakcyjne i stabilne warunki pracy
  • przyjazne środowisko pracy
Zgłoszenia CV prosimy przesyłać na adres e-mail NZOZ GeoMed.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”